newmicros.net

Home > Opera Error > Opera Error Veriyor

Opera Error Veriyor

Module 15 hatasının nerede ve ne zaman ortaya çıktığının kaydını tutmak, sorun gidermenin önemli bir parçasıdır. Yaşam boyu bilgisayar kurdudur ve bilgisayarlar, yazılım ve teknolojiyle ilgili her şeyi sever. Arama kutusuna "command" yazın. Yanıp sönen imlecin bulunduğu bir kara kutu açılacak. "regedit" yazın ve ENTER tuşuna basın. Source

Eğer Firefox'taki çerezleri ve önbelleğini temizlemek işe yaramadıysa sorun olasılıkla web sitesinin kendisindedir. yoksa kopyala yapıştır mı yaptınız? Adım 3: Disk Temizleme (cleanmgr) ile Sisteminizdeki Gereksiz Şeyleri (Geçici Dosyalar ve Klasörler) Temizleyin Zamanla, gündelik bilgisayar kullanımının ve internette sörfün sonucunda, bilgisayarınızda gereksiz dosyalar toplanır. Eğer internete vekil sunucu üzerinden bağlanıyorsanız, Firefox ayarlarıyla diğer tarayıcının (Internet Explorer gibi — bkz: Microsoft's guide to proxy settings)(Safari gibi — bkz: Safari: Set up a proxy server) ayarlarını kıyaslayın. http://www.chip.com.tr/forum/opera-hata-durumu_t131560.html

Windos kayıt defterinizi el ile onarmak isterseniz, önce kayıt defterinin Hatası Module 15 (örn. Sistem Geri Yükleme'yi (Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10) kullanma: Başlat düğmesini tıklatın. Telefon modeli doğru tespit edilemedi Eğer telefon modeliniz doğru tespit edilemediyse, muhtemelen çok yeni veya desteklenmeyen bir cihazdır. Hangi sürümü kullanmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi için lütfen desteklenen telefon modelleri listemize göz atın.

  1. If you have recently changed something on your software or hardware, it could be the reason behind this error.
  2. Bazı telefonlarda Opera Mini'ye Internet erişimi için izin vermeniz gerekebilir. Çevrim için sayfaları açmaya çalıştığınızda Opera Mini'yi otomatik olarak bağlanacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  3. Endişelenmeyin.
  4. Klavyenizdeki CTRL-Shift tuşlarını basılı tutarken, ENTER tuşuna basın.
  5. Sen pessimist abinin dedigini yap s40da iosa kadar kullandik biliyoz ---------- Eklendi @ 13:11:29 ---------- Yazıldı @ 13:10:21 ---------- nihat1995 demiş ki: ↑ Telin ramı yetmiyor siz neyden bahsediyorsunuz Genişletmek için
  6. Virüs ya da kötü amaçlı yazılım Windows dosyasını ya da ilişkili Opera Web Browser program dosyalarını bozmuş.
  7. TomDownload Search Primary Menu Skip to content Sitemap Search for: Opera Error Veriyor admin Introducing the Typical Opera Error Veriyor When you use your computer and its various functions, it is

Bağlantı ayarları penceresini kapatın. Opera Web Browser) ile ilişkili olan kısmını dışarı aktarmak suretiyle yedek oluşturmanız gerekir: Başlat düğmesini tıklatın. Click on Advanced system settings at the top left of the window. Kurulum sorunları Kurulum sırasında yetersiz hafıza uyarısı alıyorum Eğer Opera Mini kurulumu sırasında yetersiz hafıza uyarısı alıyorsanız, düşük hafıza sürümünü kurmayı deneyebilir veya hafızada biraz yer açabilirsiniz.

Sorun yalnızca güvenli (https) web sitelerinde yaşanıyor Adres satırındaki adres çubuğuna bakın. Sıklıkla kullandığınız Microsoft Office, Firefox, Chrome, Live Messenger ve diğer yüzlerce program, Disk Temizleme ile temizlenmez (Opera Software ASA programlarının bazıları da dahil). Adım 4: Bilgisayarınızdaki Aygıt Sürücülerini Güncelleyin Module 15 hataları, bozuk ya da güncel olmayan aygıt sürücüleriyle ilgili olabilir. Internet ExplorerSafariGoogle Chrome gibi başka bir tarayıcı açarak sorun yaşadığınız siteye girmeyi deneyin.

Birçok durumda, "Geçici Dosyalar", disk alanının çoğunu kaplıyor olacaktır. Bu durumda sorun giderilene kadar beklemek zorundasınız. CapanQGLU 05-10-2009, 09:38 |#1 OP Yıllanmış Üye Teşekkür Sayısı: 2 2,511 mesaj Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009 Dün gece sorunsuz girebiliyordum Opera'ya bu sabah ise böyle bir hata vermeye başladı."Error Bu nedenle, gereksiz zaman ve çaba harmaktan kaçınmak için, yukarıdan aşağıya doğru denemenizi şiddetle öneririz.

Korsan Yazlm Kullanmamak ... check these guys out Risk nedeniyle, Hatası Module 15 ile ilgili kayıt defteri sorunlarında, WinThruster (Bir Microsoft Gold Certified Partner'ı tarafından geliştirilmiştir) benzeri güvenilir bir kayıt defteri temizleme programını, tarama ve onarma için kullanmanızı şiddetle Denetim Masası'na tıklayın. Bu geçici dosyaların Disk Temizleme ile temizlenmesi Module 15 hatasını belki çözemez, ama bilgisayarınızın performansını büyük ölçüden hızlandırabilir. İpucu: Her ne kadar Disk Temizleme mükemmel bir yerleşik araç olsa da, bilgisayarınızdaki

Apple MacBook Pro Touchbar kutusundan çıkıyor, işte ilk izlenimlerHaberi Oku _____________________________ "İmkansızı çıkardığında elinde kalan şey gerçeklerdir."Real Madrid - BeşiktaşSSS || Forum Kuralları || Spor Bölümü Kuralları || İmza Kuralları || this contact form Bu içeriğin bazı kısımları ©1998–2016 bireysel mozilla.org yazarları. İçerik, Creative Commons lisansı ile sunulmaktadır. Firefox penceresinin üstündeki Firefox düğmesine tıklayın, Geçmiş menüsünün üzerine gelin ve Yakın geçmişi temizle...'yi seçin.Menü çubuğundaki Geçmiş menüsüne tıklayın ve Yakın geçmişi temizle...'yi seçin. Bazen, Çalıştırma Hataları sorunlarının çözümü, sadece Windows'u son hizmet paketiyle ya da Microsoft'un devamlı yayınladığı diğer yamalarla güncellemek kadar basittir.

Cep Telefonu İncelemeleri, Bilişim ve Teknoloji Haberleri CHIP Online’da! CapanQGLU 05-10-2009, 21:44 |#4 OP Yıllanmış Üye Teşekkür Sayısı: 2 2,511 mesaj Kayıt Tarihi:Kayıt: Nis 2009 Opera'nın hatası yok beyler Format zamanı geldi.Yardımlarınız için teşekkürler. A certain process that your computer has to undertake is what such problems indicate. have a peek here Henüz ENTER tuşuna BASMAYIN!

Bu yazılımlarda Firefox ile ilgili izinler varsa, bu izinleri silin ve Firefox ile ilgili izinleri yeniden oluşturun. Verme Aralığı kutusunda, "Seçili Dal"ın seçildiğinden emin olun. Kaydet'i Tıklatın.

greench 2009-10-13 11:46:03 Üstteki hata yazısını elle mi yazdınız?

Altın yeterlilik seviyesine ulaşmayı amaçlayan Solvusoft kapsamlı bir bağımsız analize tabi tutulmuş olup bu analiz diğer niteliklerin yanında üst seviye bir yazılım uzmanlığını, başarılı bir müşteri hizmetleri kayıt izleme servisi ve Eğer öyleyse, şu hata iletilerinden birinin gösterilip gösterilmediğine bakıp, çözüm için ilgili sayfaları ziyaret edin: Troubleshoot the "Secure Connection Failed" error message Fix the "Could not initialize the application's security component" Sürücüler, birçok nedenden ötürü bir gün çalışırken diğer gün bir anda çalışmayı durdurabilir. İyi haber, Hatası Module 15 sorunlarını sadece aygıt sürücünüzü güncelleyerek onarabilecek olmanızdır. Opera Web Browser'ı İsim sütunu altına yerleştirin.

Her tarama öncesinde otomatik olarak bir yedek oluşturulur; tüm değişiklikleri bir tıkla geri alma imkanı, sizi bilgisayar hasarına karşı korur. Websitelerine kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmaya çalıştığınızda Giriş isteğinizi gerçekleştiremiyoruz ya da Belirlenemeyen bir hata gerçekleşti hatası alabilirsiniz ya da giriş yalnızca basarışız olabilir. Menü düğmesine tıklayın, Geçmiş'i seçin ve ardından Yakın geçmişi temizle...'ye tıklayın. Check This Out Windows 2000, XP, Vista,7, 8 ve 10 ile uyumlu Module 15 Hatasının Belirtileri "Hata Module 15" belirip etkin program penceresini kilitliyor.

Firefox and other browsers can't load websites sayfasındaki önerilere bakabilirsiniz. All Rights Reserved. Opera Web Browser'ı İsim sütunu altına yerleştirin. The virus will easily get into the computer when you have an out of date anti-virus.

Doğru yerdesiniz. Arama kutusuna "güncelleme" yazın ve ENTER tuşuna basın. Bu sayfa Türkçe forumları için arşiv niteliğinde hazırlanmıştır. Geçmiş menüsüne tıklayın ve Yakın geçmişi temizle...'yi seçin.

Internet ayarlarini isterken java uygulamalarina. Sistem Dosyası Denetleyicisi, Hatası Module 15 ve diğer sistem dosyası sorunlarını tarayacaktır (sabırlı olun - sistem tarama zaman alabilir). ZAHEK 2009-10-13 09:34:36 -Öncelikle güncel Opera indirdiğinizden emin olun.http://www.opera.com/download/?os=windows-Windowsta yönetici yetkilerine sahipsiniz değil mi?-Bir de herhangi bir güvenlik yazılımı kullanıyor musunuz,kaspersky internet security gibi? sitesinden opera 10 turboyu indirdim, kurarken "1152: Error extracting 'C:\DDCUME~1 \pc\L0CALS"1 \TempM60EEE20 to Ihe temporary location" diye hata alıyorum nedir bunun anlamı?

Bunlar dnda sitemize kayt olmadan tm ieriimize erimeniz mmkndr. 1 / 2 Sayfa 12 Sonuncu Jump to page: Toplam 12 sonu bulundu. olmassa burqdayim 27 Mayıs 2012 #7 TheCower Telin ramı yetmiyor siz neyden bahsediyorsunuz 27 Mayıs 2012 #8 mrtwister telefonun 35 mblık boş hafızası var yetmiyor mu gereksiz uygulamaları çerezleri Neyin nesi anlamadım bir de sağ alttan baloncuk oluşuyor. komple kaldrdm tekrar kurdum yine ayn, sorun en acaba tekrar opera kullanmak istiyorum.

Adım 7: Windows Sistem Dosyası Denetleyicisini Çalıştır ("sfc /scannow") Sistem Dosyası Denetleyicisi, Windows sistem dosyalarındaki (Hatası Module 15 ile ilişkili olanlar da dahil) bozuklukları aramanızı ve geri yüklemenizi sağlayan, Windows'ta bulunan